Trojkolka pre deti Confort Bleu Smoby

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť trojkolku


SM740402 detská trojkolka Be Move Confort Bleu je trojkolka pre deti od 10 mesiacov s praktickou rodičovskou rúčkou.

Detská trojkolka Be Move Confort Bleu má klenutý robustný kovový rám ktorý zabezpečuje vysokú stabilitu a riadidlá v tvare písmena V. Trojbodový bezpečnostný pás dieťa maximálne chráni spolu s ohrádkou, ktorá sa dá odpojiť v prípade potreby. Bezpečnostná ohrádka detskej trojkolky je skvelá na fixáciu dieťaťa  a podporuje jeho bezpečnosť. Trojkolka pre deti má dvojitý systém stúpačiek a pedálov. Trojkolka má nosnosť 30 kg.

Kvalitná detská trojkolka Smoby je  vhodná pre najmenšie deti od 10 mesiacov. Súčasťou trojkolky pre deti je praktická rodičovská rúčka na ovládanie smeru jazdy, ktorá sa dá neskôr demontovať bez pomoci náradia. Výška rodičovskej rúčky je 100 cm. Sedadlo bolo navrhnuté tak, aby dieťa sedelo čo najviac a najvyššie vzadu kvôli väčšej stabilite. Trojkolka pre deti od výrobcu Smoby má protišmykové pedále a kvalitné kolesá z mäkčeného plastu, ktoré zabezpečujú pohodlnú a tichú jazdu.

Trojkolka Smoby Confort Bleu

Trojkolka Smoby Confort Bleu je pohodlná trojkolka s praktickou rodičovskou rúčkou.

Francúzska spoločnosť Smoby je renomovaný výrobca detských hračiek s dlhoročnou tradíciou a tak sú hračky kvalitné a bezpečné. Produkty Smoby majú vysokú kvalitu a sú držiteľom európskych certifikátov kvality. Plastový materiál je kvalitný a zamatový na dotyk. Vyberte svojim malým športovcom aj ďalšie hračky zo širokej ponuky nášho internetového obchodu v kategórii Vozíme sa vonku.

Odporúčané produkty