Detská trojkolka DX smarTrike so slnečnou clonou

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (Žiadne hodnotenia)
Loading...
Chcem kúpiť trojkolku


ST1560300 trojkolka DX smarTrike je detská trojkolka ružovej farby so slnečníkom, ktorá je vhodná pre deti od 10 mesiacov.

Trojkolka DX je kvalitná detská trojkolka, ktorá má odolnú a pevnú konštrukciu a krásnu ružovú farbu, ktorá učaruje každej malej slečne. Dieťa môže svoju prvú jazdu absolvovať už vo svojich 10 mesiacoch. Vďaka výškovo nastaviteľnej teleskopickej rúčke môže rodič pohodlne ovládať smer a rýchlosť jazdy dieťaťa. Kolieska trojkolky majú tichý chod a ich stredová časť je tvorená gumeným pásom, vďaka čomu je jazda pohodlná a tichá za každých okolností.

Trojkolka pre deti DX obsahuje praktické tienidlo proti slnku, ktoré chráni vaše dieťa pre škodlivým UV žiarením. Nosnosť trojkolky je 17 kg. Trojkolka pre deti má pohodlné ergonomicky tvarované sedadlo, bezpečnostný pás a hrazdu okolo pásu, ktorá slúži ako opora. Detská trojkolka má skladacie stúpačky a snímateľnú opierku nôh a nakladaciu korbu.

Trojkolka pre deti DX smarTrike

Trojkolka smarTrike má praktickú slnečnú clonu a rodičovskú rúčku pre ľahké ovládanie jazdy.

Trojkolka pre deti rastie spolu s dieťaťom a prispôsobuje sa jeho potrebám až do toho dňa, kedy je dieťa pripravené na svoj prvý bicykel. Je vyrobená z kvalitnej kovovej konštrukcie, ktorá vám poslúži dlhé roky. SmarTrike je celosvetovo najpredávanejšia a naviac oceňovaná značka detských trojkoliek. Vyberte si trojkolku smarTrike, výrobcu, s ktorým bude vaše dieťatko vždy v bezpečí.

Odporúčané produkty