Trojkolka pre deti Recliner 4v1 smarTrike

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť trojkolku


Trojkolka ST1912700 Recliner je detská trojkolka 4v1 od smarTrike vhodná pre deti od 6 mesiacov.

Trojkolka pre deti Recliner 4v1 je kombináciou detského kočiara a detskej trojkolky, preto si ju hneď zamiluje každý rodič. Je vhodná pre deti už od 6 do 36 mesiacov, deťom sa prispôsobuje v priebehu ich rastu. Nosnosť trojkolky je 17 kg. Vďaka novej pokročilej technológii je detská trojkolka smarTrike Recliner plne ovládateľná jemným dotykom. 

Bezpečnosť je zaručená bezpečnostným pásom a kvalitným poťahom.Trojkolka pre deti má skladacie stúpačky a snímateľnú opierku nôh pre najmenšie deti. Spolu s trojkolkou dostanete aj praktický plášť do dažďa. Má tiež snímateľnú a polohovateľnú striešku s ochranou proti škodlivému UV žiareniu.

Trojkolka pre deti Recliner modrá

Detská trojkolka Recliner rastie spolu s dieťaťom v štyroch krokoch od 6 do 36 mesiacov.

Trojkolka má gumové kolieska a protišmykovú úpravu pedálov. Doplnkom trojkolky je praktická taška na uskladnenie drobností zavesená na vodiacej tyči. SmarTrike je celosvetovo najpredávanejšia a naviac oceňovaná značka detských trojkoliek. Vyberte pre svoje ratolesti okrem trojkolky aj ďalšie vozidlá na vozenie sa vonku a vypestuje v nich radosť z pohybu od útleho veku.

Odporúčané produkty