Reťazová trojkolka Zooky Classic

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť trojkolku


Trojkolka SM454015 je jedinečná reťazová trojkolka v červenej farbe vhodná pre deti od 16 mesiacov.

Trojkolka pre deti Zooky Classic je kvalitná a pevná reťazová trojkolka pre deti, ktorá je vhodná už od 16 mesiacov. Je to klasická reťazová trojkolka s kovovou konštrukciou, s ktorou sa každé dieťa vyhrá dlhé roky. Riadidlá trojkolky sa nedajú uzamknúť a rodič tak ovláda smer trojkolky. Tlačí trojkolku pred sebou pomocou vodiacej tyče. Dieťa sa pohodlne opiera o vysokú chrbtovú opierku, je istené bezpečnostným pásom.

Dieťa už od 24 mesiacov vie samostatne jazdiť, a užívať si vozenie aj bez pomocnej rodičovskej vodiacej tyče. Za sedadlom detskej trojkolky je veľký kôš na odkladanie hračiek alebo drobností. Riadidlá trojkolky sú výškovo nastaviteľné. Trojkolka rastie s vašim dieťaťom a plne sa prispôsobuje jeho potrebám. Detská trojkolka sa dá zabrzdiť spätným chodom.

Trojkolka pre deti Zooky Classic červená

S reťazovou trojkolkou Smoby sa vaše deti môžu vydať na prechádzku po parku či meste.

Francúzsky výrobca Smoby produkuje originálne a kvalitné plastové hračky pre deti rôznych vekových kategórií. Plast na hračkách Smoby je hebký a príjemný na dotyk, hračky majú zaoblené hrany. Žiarivé farby na hračkách Smoby podnecujú fantáziu a predstavivosť detí. Reťazová trojkolka Smoby má nadčasový dizajn a krásne farby, ktoré vás určite oslovia.

Odporúčané produkty