Ružová trojkolka Baby Driver so strieškou

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť trojkolku


Trojkolka SM740600 Baby Driver v ružovo-šedej farbe je vhodná pre deti od 10 mesiacov.

Trojkolka Baby Driver je vhodná od 10 do 36 mesiacov, má krásnu ružovú farbu v kombinácii so šedou. Detská trojkolka ergonomicky tvarované sedadlo, preto sa dieťatko ani počas dlhej jazdy neunaví. Navyše toto sedadlo deti učí správne a zdravo sedieť. Sedadlo je vybavené trojbodovým bezpečnostným pásom a pevnou plastovou ohrádkou okolo pása dieťaťa. Ohrádka má pri riadidlách rôzne doplnky, ktoré dieťatko zabavia počas jazdy. Sú to dve spätné zrkadlá a páky ako v aute.

Kolesá sú vyrobené z kvalitnej gumy, sú tiché a majú protišmykovú ochranu. Riadidlá trojkolky obsahujú poistku, pomocou ktorej rodič ovláda smer jazdy dieťaťa. V prípade, že sa dieťatku už nechce pedálovať, rodič trojkolku zaistí a sám riadi smer jazdy. Riadidlá sa dajú výškovo nastavovať, prispôsobia sa potrebám dieťaťa. Predné koleso rodič ovláda pomocou rúčky. Dvojitá rodičovská rúčka je výškovo nastaviteľná a má držiak na fľašku, pohodlná horná časť rúčky má pripevnenú veľkú uzatvárateľnú tašku.

Ružová trojkolka Baby Driver

Kvalitná trojkolka so strieškou a pákami na volante zabaví najmenšie deti od 10 mesiacov.

Trojkolka má vzadu praktický košík na hračky alebo nákup, ktorý sa dá vyklápať. Nad trojkolkou je slnečník s UV filtrom, polohovateľný do každej strany vďaka kĺbu. Smoby je francúzska spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami, čo zaručuje vysokú kvalitu produktov, ktoré spĺňajú najvyššie bezpečnostné štandardy.

Odporúčané produkty