Trojkolka Baby Balade Rose so slnečníkom

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť trojkolku


SM444207 ružovo-biela trojkolka Baby Balade Rose so slnečníkom je vhodná od 10 mesiacov.

Dievčenská trojkolka Baby Balade Rose je krásna trojkolka pre všetky dievčatká, vhodná už od 10 mesiacov. Najmodernejší dizajn a nádherná žiarivá ružová farba v kombinácii s bielou určite oslnia každú malú princeznú. Trojkolka Smoby má ergonomicky tvarované sedadlo, kde sa dieťatku sedí veľmi pohodlne. Pre najmenšie deti je na trojkolke bezpečnostná ohrádka, ktorá tiež zabezpečí maximálnu stabilitu a ochranu.

Na rodičovskej rúčke je praktická taška, na odloženie drobností. Deti si môžu svoje hračky odložiť do plastového košíka v zadnej časti trojkolky. Trojkolka rastie spolu s dieťaťom. Keď je menšie a nedočiahne na pedály, nožičky si môže vyložiť na stúpačky, ktoré sú na vyššej úrovni ako pedály. Kolieska na trojkolke Smoby sú vyrobené z mäkkého plastu s gumeným pásom. Volant na trojkolke sa otáča do strán o 30°.

Ružová trojkolka Baby Balade Rose Smoby

Detská trojkola Baby Balade Rose je vynikajúcou pohybovou hračkou pre vašu ratolesť.

Smoby je francúzsky výrobca, ktorý vyrába detské hračky a spĺňa aj tie najprísnejšie európske kritériá. Jedinečný dizajn detskej trojkolky Baby Balade v sebe odráža francúzsky cit pre krásu a precíznosť a je splneným snom každého drobca, ktorý túži samostatne jazdiť. Detská trojkolka Smoby rozvíja pohybové schopnosti dieťaťa, vplýva na rozvoj motoriky a nezabudnime ani na pohyb na čerstvom vzduchu.

Odporúčané produkty