Trojkolka pre deti Be Move Pop

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť trojkolku


SM444239 Be Move Pop je trojkolka v tyrkysovo-zelenom farebnom prevedení vhodná pre deti od 15 mesiacov.

Trojkolka Smoby Be Move Pop je skvelá trojkolka pre malých chlapcov vo veku od 15 mesiacov. Detská trojkolka má robustný kovový rám a je vybavená inovatívnym oblúkovým tvarom, vďaka čomu je na ceste stabilnejšia. Kvalitné kolieska na trojkolke sú vyrobené z mäkčeného plastu, ktoré si hravo poradia aj s menšími nerovnosťami na ceste a jazda je tak plynulá a tichá.

Detská trojkolka Be Move Pop Smoby

Trojkolka Smoby Be Move Pop je krásna trojkolka pre chlapcov od 15 mesiacov v tyrkysovo-zelenom farebnom prevedení.

Dieťa je pri jazde na trojkolke fixované pomocou bezpečnostného pásu. Dieťatko môže jazdiť samostatne, ale aj pod dozorom vďaka teleskopickej vodiacej rodičovskej rúčke, pomocou ktorej môže rodič ovládať smer jazdy dieťaťa. Detská trojkolka Smoby Be Move Pop má nosnosť až 30 kg a je určená pre deti vo veku od 15 mesiacov až do 3 rokov. Je to ideálna príprava na prvý bicykel malého drobca.

Francúzsky výrobca Smoby je dlhoročným tvorcom kvalitných detských hračiek, ktoré spĺňajú najprísnejšie európske kritéria kvality, odolnosti a zároveň majú jedinečný dizajn, ktorý v sebe nesie francúzsku dokonalosť, šarm, a precíznosť. Plastový materiál, používaný pri výrobe detských hračiek Smoby, je príjemný a zamatový na dotyk, vhodný pre jemné detské rúčky. Navštívte náš obchod s hračkami Smoby.

Odporúčané produkty