Trojkolka Carnival Green Touch Steering smarTrike

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť trojkolku


Detská trojkolka ST6190700 Carnival Green Touch Steering v zelenej farbe rastie spolu s dieťaťom od do 36 mesiacov.

Detská trojkolka Carnival Green je nádherná trojkolka 3v1 vhodná pre deti od 10 mesiacov. Vďaka novej technológii Touch Steering je detská trojkolka smarTrike plne ovládateľná len jemným dotykom. Konštrukcia trojkolky je pevná a celokovová, v kombinácii s plastovými komponentami. Detská trojkolka je pre dieťa výnimočne pohodlná, pretože má vyvýšené, ergonomicky tvarované sedadlo.

Ochrana proti slnku je zabezpečená vďaka praktickému odnímateľnému, a výškovo nastaviteľnému tienidlu proti slnku. Dieťa neskôr využije i vyklápaciu nádobu v zadnej časti trojkolky, v ktorej si môže prevážať hračky či piesok. Detská trojkolka od smarTrike má atraktívnu zeleno-šedú farbu vhodnú pre chlapcov aj dievčatá.

Trojkolka smarTrike Carnival zelená

Kvalitná trojkolka smarTrike Carnival s technológiou Touch Steering poteší aj vášho drobca.

Výhodou detskej trojkolky smarTrike Carnival Green sú kvalitné gumené kolieska, ktoré zaručujú tichú a pohodlnú jazdu i po povrchu s menšími nerovnosťami. Dieťa má okolo pása ochrannú hrazdu. Ruky počas jazdy ovládanej rodičom má dieťa položené na ochrannej hrazde okolo pása na zabezpečenie najvyššej pohodlnosti. Vyberte si detskú trojkolku smarTrike, výrobcu, ktorý je jednotkou na trhu v produkcii a inováciách.

Odporúčané produkty