Trojkolka Explorer Grey&Red 5v1 360° riadenie

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť trojkolku


ST8202500 šedo-červená trojkolka Explorer Grey&Red 5v1 má 360° a je vhodná od 10 mesiacov.

Detská trojkolka Explorer Grey&Red 5v1 je revolučná novinka vo svete trojkoliek, ktorá rastie s vašim dieťaťom od 10 mesiacov až do 3 rokov. Do odnímateľnej nákupnej tašky sa vám pohodlne zmestí výbava na piknik či celý nákup. Unikátnou novinkou trojkolky Explorer je nová technológia 360° otáčajúceho sa predného kolieska, ktoré rodičovi umožňuje hladké manévrovanie ako s kočíkom.

Detská trojkolka smarTrike Explorer Grey&Red 5v1 je prémiový model, ktorý vám a vášmu dieťaťu poskytuje luxus a zážitok z pohybu v prírode. Trojkolka má krásny moderný dizajn, a je prevedená v šedej a červenej farbe. Detská trojkolka Explorer Grey&Red 5v1 má jedinečný dizajn a unikátne prvky ako je nastaviteľná ochrana pred UV žiarením.

Detská trojkolka smarTrike Explorer Grey Red

Detská trojkolka smarTrike Explorer Grey&Red 5v1 má praktické manévrovanie ako s detským kočíkom.

Výhodou detskej trojkolky smarTrike Explorer sú kvalitné gumené kolieska s dvojitým vstrekovaním a tlmičom, ktoré zaručujú tichú a pohodlnú jazdu i po povrchu s menšími nerovnosťami. Veľké predné otočné koliesko je prispôsobené na prudké zatáčanie, pričom má vstavanú suspenziu a tlmič, ktorá zaručuje pohodlnú jazdu aj po nerovnostiach terénu. Detská trojkolka je odporúčaná pre deti vo veku od 10 až do 36 mesiacov.

Odporúčané produkty