Trojkolka Explorer Pink 5v1 s 360°riadením a polohovateľnou opierkou

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť trojkolku


Trojkolka ST8200100 Explorer Pink smarTrike má 360°riadenie, polohovateľnú opierku a nákupnú tašku pre rodiča.

Trojkolka Explorer Pink 5v1 od renomovaného výrobcu smarTrike je jedna z najmodernejších trojkoliek tohto výrobcu, ktorá určite očarí aj vás. Unikátnou vlastnosťou trojkolky Explorer je technológia 360° otáčajúceho sa predného kolieska, ktoré rodičovi umožňuje hladké manévrovanie ako s kočíkom. Konštrukcia trojkolky je pevná a celokovová v kombinácii s plastovými komponentami.

Detská trojkolka Explorer Pink 5v1 má jedinečný dizajn a praktické prvky a doplnky. Patrí k nim nastaviteľná ochrana pred UV žiarením zo slnka, vyklápací košík, kvalitná rodičovská taška na nákup držiak na fľašu a telefón na hranie. Trojkolka má šedo-ružovú farbu, ktorá je vhodná hlavne pre dievčatá.

Trojkolka smarTrike Explorer Pink

Multifunkčná trojkolka Explorer Pink rastie spolu s dieťaťom od 10 do 36 mesiacov.

Výhodou detskej trojkolky smarTrike Explorer sú kvalitné gumené kolieska s dvojitým vstrekovaním a tlmičom, ktoré zaručujú tichú a pohodlnú jazdu i po povrchu s menšími nerovnosťami. Zakúpte si jedinečnú trojkolku smarTrike Explorer v ružovo-šedej farbe a vyberte si aj ďalšie vozidlá pre deti v ponuke nášho internetového obchodu.

Odporúčané produkty