Trojkolka Glow Touch Steering 4v1 Black&Green od 10 mesiacov

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť hračku


ST6600800 Glow Touch Steering 4v1 Black&Green je trojkolka, ktorá sa dá transformovať do 4 rôznych podôb. 

Trojkolka pre deti  smarTrike Glow Touch Steering 4v1 Black&Green je kompromisom medzi kočíkom a tradičnou trojkolkou. Detská trojkolka smarTrike rastie spoločne s dieťatkom v 4 krokoch. Vďaka tomu je trojkolka vhodná pre detičky už od veku 10 mesiacov a môže dieťatko sprevádzať až do 3 rokov, prípadne viac. Konštrukcia trojkolky je pevná a odolná, v kombinácii s plastovými komponentmi zaručuje stabilitu a bezpečnosť.

Trojkolka Glow smarTrike zelená

Trojkolka smarTrike Glow je krásna trojkolka pre všetky deti, ktorá dá používať v 4 rôznych variantoch.

Detská trojkolka a dá používať v 4 rôznych krokoch. V prvej fáze používania, je trojkolka ovládaná rodičom, kedy dieťa len pohodlne sedí v sedadle. V druhom kroku dieťa začína pedálovať, smer jazdy je však stále ovládaný rodičom pomocou rodičovskej rúčky. Následne sa z trojkolky stáva tréningová trojkolka a deti sa učia správne pedálovať. V poslednej fáze rodič môže odmontovať rodičovskú rúčku a dieťa je pripravené používať trojkolku samostatne.

Kolieska trojkolky sú gumené a absorbujú akékoľvek otrasy. Jazda na trojkolke je tak nesmierne pohodlná a plynulá. Trojkolka pre deti má dvojitý systém stúpačiek a pedálov, ktoré sú protišmykové. Detská trojkolka smarTrike Glow má krásne farebné prevedenie, ktoré je vhodné pre každé dieťa. Siahnite po detskej trojkolke smarTrike, výrobcu, ktorý je jednotkou na trhu v inováciách.

Odporúčané produkty