Trojkolka pre deti Spark Touch Steering Black&Red

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť trojkolku


Trojkolka ST6751500 Spark Touch Steering Black&Red je detská trojkolka 4v1 vhodná od 10 mesiacov.

Detská trojkolka Spark Touch Steering 4v1 Black&Red je unikátna trojkolka pre deti od 10 mesiacov, ktorá rastie s vašim dieťaťom až do 3 rokov. Konštrukcia trojkolky pre deti je pevná a kovová, v kombinácii s plastovými komponentami, čo zaručuje jej stabilitu a bezpečnosť. Vďaka technológii Touch Steering je detská trojkolka smarTrike Spark 4v1 plne ovládateľná len jemným dotykom. Zabudovaný ochranný bezpečnostný pás v tvare písmena Y s mäkkým polstrovaním poskytuje extra ochranu.

Sedadlo trojkolky má príjemné mäkké polstrovanie a je ergonomicky tvarované. Trojkolka pre deti je doplnená o praktickú slnečnú clonu, ktorá dieťa chráni pred nebezpečným slnečným žiarením a jednoduchým pohybom sa dá nastaviť podľa uhla slnečného žiarenia. Rodič určite ocení i praktickú tašku na rúčke oválneho tvaru, ktorá spolu so slnečnou clonou a detailmi trojkolky krásne farebne ladí. Je vhodná na odkladanie malých drobností či hračiek.

Detská trojkolka Spark smarTrike červená

Trojkolka smarTrike rastie spolu s dieťaťom v 4 jednoduchých krokoch.

Výhodou detskej trojkolky smarTrike Spark Black&Red 4v1 sú kvalitné gumené kolieska s dvojitým vstrekovaním, ktoré zaručujú tichú a pohodlnú jazdu i po povrchu s menšími nerovnosťami. Výnimočnosťou trojkolky smarTrike Spark je praktický rodičovský batoh. Kolieska trojkolky sú gumené a absorbujú akékoľvek otrasy, jazda je tak tichá, jemná a pohodlná.

Odporúčané produkty