Detská trojkolka Spark Blue Touch Steering 4v1

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť trojkolku


Trojkolka ST6752900 je detská trojkolka s rodičovskou rúčkou  taškou na nákup, ktorá je vhodná od 10 mesiacov.

Trojkolka pre deti smarTrike Spark Blue je jedinečná trojkolka, ktorá s vašim dieťaťom rastie od 10 do 36 mesiacov. Ovláda sa veľmi jednoducho, podobne ako kočík, už tým najjemnejším pohybom. Zabezpečuje to patentovaná technológia Touch Steering. Konštrukcia trojkolky je celokovová v kombinácii s plastovými komponentami.

Dieťa vo vyššom veku využije praktickú vyklápaciu nádobu s krytom v zadnej časti trojkolky, v ktorej si môže prevážať hračky či piesok. Detská trojkolka má kvalitné gumené kolieska s dvojitým vstrekovaním, ktoré zaručujú tichú a pohodlnú jazdu i po povrchu s menšími nerovnosťami.

Trojkolka Spark Blue smarTrike

Trojkolka Spark 4v1 smarTrike je moderná detská trojkolka s nákupnou taškou a slnečnou clonou.

Farebná kombinácia modrej a čiernej pôsobí nadčasovo, je vhodná hlavne pre chlapcov. Výnimočnosťou trojkolky Spark Blue je rodičovská taška na nákup, do ktorej sa pohodlne zmestí viac vecí. Potešte svoje dieťatko originálnou trojkolkou smarTrike, s ktorou bude každá prechádzka v parku alebo v meste veľkou zábavou. Ak chcete, aby si vaše dieťatko osvojilo pohyb na čerstvom vzduchu od skorého veku, vyberte pre neho okrem trojkolky aj ďalšie detské vozidlo zo širokej ponuky v našom internetovom obchode.

Odporúčané produkty