Novinky

Ako poskladať detskú trojkolku?

17 máj, 2017 Novinky
Ako poskladať detskú trojkolku?

Objednali ste si trojkolku, ale neuvedomili ste si, že ju po doručení musíte poskladať? Žiadny strach! Trojkolky smarTrike zložíte úplne bez problémov a ani sa pri tom vďaka nášmu návodu nezapotíte. Pár minút po rozbalení sa už váš malý pretekár môže tešiť z vetra vo vlasoch.

Trojkolky, ktoré riadi rodič

3 máj, 2017 Novinky
Trojkolky, ktoré riadi rodič

Je prirodzené, že rodičia chcú byť s deťmi na každom kroku a kladú veľký dôraz na výber hračiek, s ktorými sa budú ich malé poklady hrať. Mnohé detské trojkolky majú tú výhodu, že ich súčasťou je rodičovská rúčka. Vďaka nej rodičia kontrolujú smer jazdy a ovládajú rýchlosť trojkolky a deti si zasa oddýchnu od pedálovania.

Rozprávková jazda na trojkolke

24 mar, 2017 Novinky
Rozprávková jazda na trojkolke

K deťom neodmysliteľne patria rozprávky, ktoré dokážu pozerať celé hodiny. A to ani nehovoríme o tom, keď si nájdu nejakú obľúbenú. Detské trojkolky s rozprávkovými motívmi sú preto skvelá voľba. Vďaka obľúbenej rozprávkovej postavičke si deti jazdu na trojkolke užijú ešte viac a svojho kresleného hrdinu budú mať stále so sebou.

Reťazová či prispôsobivá trojkolka?

22 feb, 2017 Novinky
Reťazová či prispôsobivá trojkolka?

Prichádza jar, a to znamená, že deti budú chcieť oveľa viac času tráviť na slniečku. Keď rozmýšľate nad tým, ako dieťa zabaviť, zvoľte detskú trojkolku. Nielenže deťom doprajete množstvo zábavy, ale aj aktívny pohyb na čerstvom vzduchu. Vďaka trojkolke si deti spevňujú svaly, zlepšujú stabilitu a nakoniec si aj užívajú rýchlu jazdu.

Detské trojkolky, ktoré rastú s deťmi

14 dec, 2016 Novinky
Detské trojkolky, ktoré rastú s deťmi

Pre zdravý vývin detí je dôležitý pohyb na čerstvom vzduchu. S trojkolkami si naši najmenší navyše užijú kopec zábavy spojenej s aktivitou. Trojkolky smarTrike, ktoré rastú s deťmi, poskytujú dostatočný pohyb aj komfort nielen deťom, ale aj dospelým. Sú tiež skvelým spoločníkom a prvým dopravným prostriedkom pre všetky deti.

Rozprávkové trojkolky pre rozprávkové vianoce

7 nov, 2016 Novinky, Produkty
Rozprávkové trojkolky pre rozprávkové vianoce

Výber vianočných darčekov pre našich najmenších je náročný pre všetkých rodičov malých detí. Aké darčeky vybrať, aby sa v očiach našich drobcov nezjavilo sklamanie? Tí väčší môžu napísať list Ježiškovi. Okrem krásnej rodinnej aktivity získate plnohodnotný zoznam snov vašich detičiek. Čo však s menšími deťmi, ktoré sú na zoznamy príliš malé? Riešením je kúpa hračky, ktorú využijú aj niekoľko rokov a zažijú s ňou kopec zábavy. Ideálnym riešením je trojkolka.

Trojkolka pomáha deťom vysadnúť na bicykel

19 júl, 2016 Novinky
Trojkolka pomáha deťom vysadnúť na bicykel

Detské trojkolky získavajú čoraz viac na popularite. Deti si vďaka nim rozvíjajú zručnosti potrebné k jazde na dvoch kolesách. Práve preto sú prvým krôčkom k presedlaniu na bicykel. Jazdenie na trojkolke má niekoľko výhod.

smarTrike – voľba, ktorú neoľutujete

14 jún, 2016 Novinky
smarTrike – voľba, ktorú neoľutujete

Kúpa trojkolky pre drobca je krokom, ktorý si vyžaduje veľa pozornosti. Dobrými indíciami pri výbere sú nielen recenzie a skúsenosti iných rodičov, ale aj superlatívy, ktorými sa produkty oprávnene honosia. Za celosvetovo najpredávanejšiu a najviac oceňovanú značku detských trojkoliek je označovaná značka smarTrike.

Vyhrajte trojkolku smarTrike Jolly Plus

15 máj, 2016 Novinky
Vyhrajte trojkolku smarTrike Jolly Plus

Vyhrajte trojkolku smarTrike Fisher-Price Jolly Plus pre vaše dieťa. Stačí ak sa zapojíte do našej súťaže, a možno práve na vás sa usmeje šťastie. 

Ako vybrať trojkolku

1 máj, 2016 Novinky
Ako vybrať trojkolku

S príchodom jari trávime stále viac času vonku. Pohyb na čerstvom vzduchu je pre deti veľmi zdravý. Trojkolky motivujú k pohybovej aktivite a prinášajú so sebou za plný fúrik zábavy. Ako vybrať trojkolku pre vaše dieťa? Poradíme vám.