Reťazová trojkolka Zooky Classic Smoby

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 3,33 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť trojkolku


SM454016 ružová detská trojkolka Zooky Classic Gril je skvelá pomôcka pre deti od 16 mesiacov.

Detská trojkolka Zooky Classic má krásnu svetlo-ružovú farbu a kovovú konštrukciu. Trojkolka pre deti od spoločnosti Smoby je klasická trojkolka, vhodná pre dievčatá od 16 mesiacov. Rastie s nimi od 16 mesiacov, až do 3 rokov. Riadidlá trojkolky sa dajú uzamknúť, a rodič tak pohodlne ovláda smer trojkolky. Už od 2 rokov je dieťa schopné jazdiť úplne samostatne a tak zažije množstvo zábavy a potešenia z jazdy.

Reťazová trojkolka Zooky Classic ružová

Ružová reťazová trojkolka pre dievča je skvelý darček nielen na Vianoce.

Dievčenská trojkolka v ružovej farbe, Zooky Classic má bezpečné gumené kolieska s protišmykovou úpravou. Francúzsky výrobca detských hračiek Smoby, je zárukou kvality a dlhoročnej tradície. Spoločnosť je držiteľom mnohých ocenení a certifikátov kvality. Každé dievčatko si ju na prvý pohľad zamiluje.

Sedadlo trojkolky je vo výške 38 cm od zeme, a dá sa polohovať. Trojkolka s reťazovým pohonom má tichý chod, ktorý zaručujú kvalitné kolieska. Reťaz trojkolky je spoľahlivo schovaná, a tak sa dieťa nemôže ušpiniť alebo zapliesť do reťaze. Vyberte si zo širokej ponuku nášho internetového hračkárstva.

Odporúčané produkty