Trojkolka pre deti Bonbon smarTrike

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 4,83 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť trojkolku


ST5131100 trojkolka pre deti Bonbon je prevedená v zeleno-modrej farebnej kombinácii. 

Trojkolka pre deti Bonbon je brilantná prvá trojkolka pre vašu ratolesť. Malý drobec bude zbožňovať hravé a svieže farby detskej trojkolky, počas jeho dobrodružnej výpravy spoznávania sveta. Dieťa môže svoju prvú jazdu absolvovať už vo svojich 10 mesiacoch. Vďaka teleskopickej a odnímateľnej rodičovskej vodiacej rúčke, môže rodič pohodlne ovládať smer a rýchlosť jazdy v začiatkoch jazdenia.

Trojkolka pre deti Bonbon obsahuje tienidlo proti slnku, ktoré chráni vaše dieťa pre škodlivým UV žiarením. Detská trojkolka Bonbon je krásna farebná trojkolka. Kombinácia modrej zelenej a oranžovej farby je vhodná pre malého dobrodruha. Jazda doma či v parku s kamarátmi bude na jeho prvej trojkolke úžasná. Trojkolka pre deti má pohodlné sedadlo, bezpečnostný pás a hrazdu okolo pásu, ktorá slúži ako opora.

Trojkolka Bonbon smarTrike

Detská trojkolka smarTrike Bonbon je skvelý darček pre každé dieťa.

Detská trojkolka má skladacie stúpačky a snímateľnú opierku nôh, praktický košík a nakladaciu korbu. Trojkolka rastie spolu s vašim dieťaťom a prispôsobuje sa jeho potrebám. Je vyrobená z kvalitnej kovovej konštrukcie, ktorá vám poslúži dlhé roky. Vyberte si už dnes zo širokej ponuky detských trojkoliek v našom internetovom hračkárstve.

Odporúčané produkty