Trojkolka pre deti Recliner 4v1 od 6 mesiacov

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť trojkolku


ST1912000 trojkolka pre deti Recliner 4v1 s polohovateľnou opierkou je prevedená v šedo-striebornej farbe.

Trojkolka pre deti Recliner 4v1 je kombináciou detského kočiara a detskej trojkolky v jednom. Je vhodná pre deti už od 6 mesiacov, ktoré sa na vyšplhajú na palubu svojej prvej trojkolky a obrovské dobrodružstvo spoznávania sveta sa môže začať. Nosnosť trojkolky je 15 kg. Rodič má kontrolu nad každým krokov svojho dieťaťa, koordinuje pohyb trojkolky pomocou nastaviteľnej teleskopickej vodiacej rúčky.

Detská trojkolka sa veľmi ľahko adaptuje potrebám dieťaťa a rastie spolu s ním. Vďaka premyslenému systému odnímateľných častí sa dá detská trojkolka modifikovať podľa veku vašej ratolesti až sa z nej konečne stane tradičná detská trojkolkaTrojkolka pre deti je vyrobená z kvalitných materiálov, má pevnú kovovú konštrukciu. Obsahuje praktickú hrazdu okolo pása, ktorá slúži zároveň ako podpora.

Trojkolka Recliner smarTrike šedá

Detská trojkolka Recliner má kvalitné kolieska a polohovateľné sedadlo.

Trojkolka pre deti má skladacie stúpačky a snímateľnú opierku nôh pre najmenšie deti. Trojkolka má gumové kolieska a protišmykovú úpravu pedálov. Doplnkom trojkolky je praktická taška, na uskladnenie drobností, zavesená na vodiacej tyči. Trojkolka pre deti má v zadnej časti nakladaciu korbu. Nožnou brzdnou trojkolku pohodlne zastavíte. Vyberte si zo širokej ponuky kvalitných detských trojkoliek v internetovom hračkárstve už dnes.

Odporúčané produkty