Červená trojkolka Baby Driver Confort

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 4,43 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť trojkolku


SM434208 červená trojkolka Baby Driver Confort je vhodná pre deti od 10 mesiacov.

Detská trojkolka Baby Driver Confort je prevedená v šedo-červeno-bielej farebnej kombinácii s pevnou kovovou konštrukciou. Je vhodná pre deti už od 10 mesiacov do 3 rokov a ďalej. Sedadlo trojkolky je vybavené trojbodovým bezpečnostným pásom a pevnou plastovou ohrádkou okolo pása dieťaťa, ktoré sa môže oprieť do ktorejkoľvek strany a napriek tomu sedí bezpečne. 

V hornej časti má veľkú uzatvárateľnú tašku. Kým je dieťa malé a nepoužíva pedále na trojkolke pre deti, predné koleso je prepnuté na voľnobeh a riadidlá uzavreté. Neskôr keď dieťa samo ovláda trojkolku, majú riadidlá 30 stupňovú výchylku do strán. Vzdialenosť sedadla od tvarovaných a polohovateľných riadidiel je nastaviteľná. Kolesá sú vyrobené z kvalitnej gumy, sú zároveň tiché a majú protišmykovú ochranu.

Trojkolka pre deti Baby Driver červená

Trojkolka Smoby má moderné farby, slnečnú clonu a pohodlné sedadlo pre najmenšie deti.

Nad trojkolkou je slnečník s anti UV filtrom, ktorý je polohovateľný do každej strany vďaka kĺbu. Keď dieťa vyrastie, postupne sa z trojkolky odmontujú všetky pomocné a ochranné prvky a dieťa jazdí už len na klasickej základnej trojkolke. Smoby je francúzska spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami, čo zaručuje vysokú kvalitu produktov, ktoré spĺňajú najvyššie bezpečnostné štandardy. Vyberte si zo širokej ponuky detských trojkoliek už dnes.

Odporúčané produkty