Trojkolka pre deti Fisher Price Elite Blue

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 4,83 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť trojkolku


ST1460633 trojkolka Fisher-Price Elite Blue je vhodná pre deti od 10 mesiacov do 3 rokov.

Trojkolka pre deti v krásnej sýtej blankytne modrej farbe je veľmi kvalitným výrobok od výrobcu smarTrike. Detská trojkolka s motívom žirafy rastie s vašim dieťaťom od jeho 10 mesiacov až do 3 rokov. Trojkolka pre deti slúži nielen na hranie a zábavu, ale dieťa si počas jazdy zlepšuje pohybové schopnosti. Trojkolka smarTrike obsahuje komfortnú  výškovo nastaviteľnú rukoväť, ktorá sa dá neskôr úplne odmontovať.

Rodičovi pomáha ovládať predné koleso čím ovláda smer jazdy trojkolky. Pred nebezpečnými slnečnými lúčmi chráni hlavičku dieťaťa odnímateľná strieška. Dlhá životnosť kolies a ich tichý chod je zabezpečený vďaka kvalitným kolesám trojkolky pre deti. Detská trojkolka má nohou ovládateľnú brzdu, protišmykové pedále a skladacie stúpačky na nôžky.

Trojkolka Fisher Price Elite Blue

Detská trojkolka Fisher-Price Elite Blue má krásnu modrú farbu, vhodnú pre chlapčeka.

Vďaka jej variabilite a mnohým odnímateľným častiam je trojkolka Fisher-Price Elite Blue výbornou voľbou spomedzi trojkoliek na trhu ktorú môžete svojmu dieťaťu dopriať. Vyberte si zo širokej ponuky nášho internetového hračkárstva. Okrem detských trojkoliek tam nájdete aj široký sortiment kvalitných výrobkov za veľmi výhodné ceny. Tešíme sa na Váš nákup.

Odporúčané produkty