Detská trojkolka Fisher Price Elite Pink smarTrike

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 4,43 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť trojkolku


ST1460233 Fisher Price trojkolka pre deti Elite Pink je vhodná pre deti od 10 mesiacov do 3 rokov.

Elitná trojkolka pre deti Elite Pink v krásnej sýto ružovej farbe ako stvorená pre malé princezné od 10 mesiacov do 3 rokov. Trojkolka pre deti rastie spolu s Vašim dieťatkom. Vďaka svoje variabilite a odnímateľným častiam je využiteľná od útleho veku dieťaťa. Trojkolka pre deti prispieva k rozvoju ich pohybových schopností. 

Okolo telíčka dieťaťa a medzi nožičkami sa nachádza mäkký polstrovaný poťah ktorý zároveň chráni dieťa pred chladom. Pre rodiča je detská trojkolka pohodlná vďaka teleskopickej, výškovo nastaviteľnej rukoväti, ktorá  sa dá neskôr úplne odmontovať. Pomocou rukoväte rodič ovláda predné koleso a smer jazdy trojkolky. Press-out spojka na prednom kolese zabraňuje otáčaniu pedálov.

Detská trojkolka Elite Pink smarTrike

Krásna ružová trojkolka pre deti je skvelý darček pre malú princeznú.

Na trojkolke pre deti sa nachádza aj polohovateľná strieška, ktorá slúži ako ochrana pred slnkom. Kolesá sú vyrobené zo špeciálnej gumy, ktorá zaručuje tichý chod a dlhú životnosť trojkolky. Súčasťou trojkolky je odnímateľný kôš a praktická taška, ktoré zároveň slúžia na odkladanie hračiek a vecí. Využite jedinečnú možnosť vo februári 2014 a zaobstarajte si túto detskú trojkolku v našom internetovom hračkárstve už dnes.

Odporúčané produkty