Detská trojkolka Macko Pú Be Move Confort

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť trojkolku


SM444247 detská trojkolka Be Move Confort Macko Pú je vhodná pre deti od 10 mesiacov. 

Detská trojkolka Be Move s motívom rozprávkového hrdinu Macko Pú je krásna farebná trojkolka, vhodná pre deti od 10 mesiacov. Trojkolka má pevnú kovovú konštrukciu, a jej kolieska sú vyrobené z mäkčeného plastu. Vďaka tomu jej jej jazda tichá a stabilná. Detská trojkolka je úžasná hračka pre každé dieťa, ktorá im pomáha rozvíjať ich motorické a pohybové schopnosti. Je plne kompatibilná s potrebami detí, a rastie spolu s nimi.

Trojkolka pre deti Macko Pú Be Move Confort

Detská trojkolka s motívom Macko Pú poteší každé dieťa.

Trojkolka pre deti je kvalitná a bezpečná. Zaručuje to trojbodovú bezpečnostný pás a ochranná hrazda okolo pása. Rodič ovláda trojkolku pomocou dvojitej rodičovskej rúčky, ktorou sa trojkolka pohodlne ovláda. Obľúbený rozprávkový motív medvedíka Macko Pú zaujme každé dieťa, a je vhodný pre dievčatko čo chlapca.

Trojkolka Smoby rastie spolu s vašim dieťaťom, je bezpečná prispôsobivá. Francúzsky výrobca detských hračiek Smoby je so svojou dlhoročnou praxou vo výrobe detských hračiek a trojkoliek zárukou dlhotrvajúcej kvality. Vyberte si zo širokej ponuky trojkoliek s rozprávkovými motívmi v našom internetovom hračkárstve.

Odporúčané produkty