Trojkolka pre deti Plus Fresh od 10 mesiacov

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť trojkolku


ST1461800 detská trojkolka Plus Fresh je červeno-zelená trojkolka vhodná pre deti od 10 mesiacov.

Krásna pestrofarebná detská trojkolka Plus Fresh je vhodná pre malých chlapčekov i dievčatká od 10 mesiacov. Trojkolka pre deti  je navrhnutá tak, že rastie spolu s vaším dieťaťom a preto ju môže pohodlne používať až do jeho troch rokov. Detská trojkolka vám ponúka množstvo výhod. Má nastaviteľnú a odnímateľnú rukoväť čo rodičom zjednodušuje ovládanie vašich ratolestí pri ich prvých metroch.

Trojkolka má množstvo praktických doplnkov ako je tienidlo proti slnku či kapsa na uskladnenie malých drobností. Detská trojkolka je veľmi bezpečná, obsahuje popruhy, ktoré zaručia vášmu dieťaťu pohodlnú a bezpečnú jazdu bez obáv. Trojkolka pre deti je výborná hlavne pre malých nezbedníkov, ktorý potrebujú trochu pomôcť s koordináciou od svojej mamičky a otecka.

Trojkolka pre deti smarTrike Plus Fresh

Detská trojkolka smarTrike Fresh má krásne farebné prevedenie.

Celá trojkolka je vyrobená z kvalitných a odolných plastov, čo vám zaručuje dlhoročnú trvácnosť. Trojkolka Plus Fresh je skvelým spoločníkom pre dobrodružnom objavovaní sveta Vašej ratolesti. V internetovom hračkárstve nájdete mnoho ďalších krásnych detských trojkoliek za skvelé ceny. Neváhajte a zaobstarajte svojmu drobcovi jednu už dnes.

Odporúčané produkty