Trojkolka pre deti Zoo Delfín smarTrike

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť trojkolku


ST1573900 trojkolka Zoo Delfín v modrej farbe vhodná pre deti od 10 mesiacov.

Trojkolka pre deti smarTrike Zoo je víťazom mnohých ocenení. Pre rodiča predstavuje tú najlepšiu možnosť ako zažiť veľké dobrodružstvo spolu so svojim dieťaťom. Už od 10 mesiacov sa rodičia s dieťaťom môžu vybrať na ich prvý výlet na trojkolke pre deti. Pomocou praktickej teleskopickej ovládateľnej rúčky rodič pohodlne ovláda smer a rýchlosť jazdy.

Sedadlo má ochranný trojbodový pás na zaručenie čo najväčšej bezpečnosti vášho dieťaťa. Trojkolka má opierku na hlavu, ktorú dieťa využije v prvých mesiacoch jazdenia. Trojkolka pre deti Zoo Delfín má krásne hravé a veselé prevedenie v štýle delfína v krásnych odtieňoch modrej farby. Obsahuje množstvo doplnkov. Strieška chráni dieťa pred škodlivými slnečnými lúčmi.

Trojkolka Zoo Delfín smarTrike modrá

Krásna modrá trojkolka poteší každé dieťa, a rastie spolu s ním.

Komfortné sedenie zaručuje aj hrazda okolo pásu a nastaviteľné operadlo. K ďalším doplnkom patria aj skladacie stúpačky a snímateľná opierka nôh pre najmenšie deti. Doplnkom trojkolky pre deti je praktická rodičovská taška umiestnená na rúčke ako aj košík na riadidlách. Nakladacia korba trojkolky poslúži pri hrách vašej ratolesti s kamarátmi. Vyberte si zo širokej ponuky trojkoliek v našom internetovom hračkárstve.

Odporúčané produkty