Trojkolka pre deti Safari Touch Steering

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť trojkolku


ST1451400 detská trojkolka Safari Touch Steering so slnečníkom je vhodná pre deti od 10 mesiacov.

Zažite exotické dobrodružstvo a zábavu s jedinečnou detskou trojkolkou Safari Touch Steering. Výrobca trojkoliek smarTrike pracoval na vytvorení inovatívneho a inteligentného prevedenia novej detskej trojkolky v jedinečných farebných variáciách. Trojkolka má zabudovanú rodičovskú teleskopickú vodiacu rúčku, pomocou ktorej môže rodič pohodlne usmerňovať jazdu.

Vďaka odnímateľným častiam sa trojkolka šikovne adaptuje potrebám a veku Vášho dieťatka od jeho 10 mesiacov až do 3 rokov.Malí šibali budú novú detskú trojkolku milovať, a vďaka inovatívnej poistke riadenia a skladacím pedálom si užijú plno zábavy ešte predtým ako začnú pedálovať sami. Vďaka novej pokročilej technológii, ktorú ocenia hlavne rodičia, je detská trojkolka plne ovládateľná len jemným dotykom.

Detská trojkolka Safari Žirafa smarTrike

Krásna trojkolka s motívom žirafy poteší dievčatko či chlapčeka.

Okrem toho trojkolka obsahuje aj praktickú tašku na uskladnenie základných vecí dôležitých na prechádzke v parku, či v prírode.Trojkolka od výrobcu smarTrike je zárukou dlhoročnej kvality. Konštrukcia trojkolky je kovová, v kombinácii s odolným plastom, ktorý má dlhoročnú trvácnosť. Pravidelná pohybová aktivita na trojkolke pomôže vášmu dieťaťu rozvíjať jeho motorické a pohybové schopnosti.

Odporúčané produkty