Detská trojkolka Candy Dino smarTrike

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 4,40 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť trojkolku


ST6010402 detská trojkolka Candy Dino je vhodná pre deti od 10 mesiacov.

Krásna trojkolka pre deti Candy Dino v pastelových farbách žltej a zelenej farby je vhodná pre každé dieťa, už od jeho 10 mesiacov až do troch rokov. Moderná a praktická trojkolka so vzorom dinosaura rastie spolu s vašim dieťaťom. Neskôr keď vaše dieťa vyrastie sa dá táto trojkolka pohodlne prispôsobiť vašim požiadavkám.

Vďaka rukoväti, ktorá sa neskôr dá odnímať môžete jazdu svojho dieťaťa kontrolovať a neskôr si ju užije aj úplne samo. Súčasťou detskej trojkolky je aj ochrana proti slnku s motívom modrého dinosaura. Detská trojkolka je dodávaná taktiež s praktickou taškou, ktorá je súčasťou rukoväte a je odnímateľná. Trojkolka pre deti je využiteľná pri hre vonku i dnu. Vaše dieťa si jazdu na trojkolke zamiluje.

Trojkolka Candy Dino oranžová

Detská trojkolka má krásny obrázok dinosaura, a rastie spolu s vašim dieťaťom.

Vďaka popruhom a ochranným prvkom sa nemusíte obávať pádu či akéhokoľvek zranenia. Trojkolka pre deti je vyrobená z veľmi kvalitných materiálov, ktoré majú veľmi dlhú životnosť. Vyberte si už dnes tú pravú trojkolku pre Vaše dieťa. Tešíme na Váš nákup v našom internetovom hračkárstve.

Odporúčané produkty