Trojkolka pre deti Fresh smarTrike

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť trojkolku


ST1460207 detská trojkolka Fresh v ružovo-bielom prevedení so slnečníkom je vhodná pre deti od 10 mesiacov.

Trojkolka pre deti Fresh je presne tou trojkolkou ktorú Ste hľadali. Je štýlová a má množstvo užitočných funkcií. Výhodou trojkolky pre deti je jej bezpečnosť. Sedadlo má bezpečnostný pás a podporné ochranné pásy na zaručenie čo najväčšej bezpečnosti Vášho dieťaťa. Trojkolka pre deti má opierku na hlavu, ktorú dieťa využije v prvých mesiacoch jazdenia. Je vhodná pre deti od 10 mesiacov až do 3 rokov.

Praktické tienidlo so vzorom chráni pred nebezpečným UV žiarením. Trojkolka pre deti má krásne prevedenie v príjemnom odtieni ružovej farby, ktoré je vhodné hlavne pre malé princezné. Detská trojkolka sa stane vašim pomocníkom a dopravným prostriedkom. Je vyrobená z kvalitných materiálov, má pevnú kovovú konštrukciu v kombinácii s odolnými plastami.

Detská trojkolka Fresh smarTrike ružová

Krásna ružová trojkolka je skvelý darček pre dievčatko nielen na Vianoce.

Veľmi praktická je teleskopická rodičovská vodiaca rúčka, ktorou rodič pohodlne koriguje smer a rýchlosť jazdy svojej ratolesti. Doplnkom trojkolky pre deti je praktická rodičovská taška umiestnená na rúčke. Nakladacia korba trojkolky poslúži pri hrách vašej ratolesti s kamarátmi. Vyberte si zo širokej ponuky nášho internetového hračkárstva už dnes a urobte svojim ratolestiam najväčšiu radosť novou trojkolkou pre deti.

Odporúčané produkty