Trojkolka smarTrike&Go Touch Steering s nákupným vozíkom

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť trojkolku


ST7000100 detská trojkolka smarTrike&Go Touch Steering je vhodná pre deti od 10 mesiacov.

Detská trojkolka smaTrike&Go Touch Steering je unikátna trojkolka vhodná pre dievčatá alebo chlapcov od veku 10 mesiacov , ktorá veselo rastie s dieťaťom až do veku 3 rokov. Trojkolka pre deti je doplnená praktickou nákupnou taškou, do ktorej sa vám pohodlne zmestí nákup. Unikátna Touch Steering technológia umožňuje ladné ovládanie trojkolky ako kočík. Detská trojkolka sa dá transformovať podľa potrieb vašej ratolesti. Má dvojitý systém pedálov a stúpačiek.

Detská trojkolka smarTrike s nákupným vozíkom

Fantastická trojkolka s nákupnou taškou uľahčí život nejednej mamičke.

Bezpečnosť trojkolky pre vaše dieťa je zaručená vďaka trojbodovému bezpečnostnému pásu a praktickej hrazdy okolo pása. Detská trojkolka má množstvo doplnkov ako je slnečná clona, ktorá chráni vaše dieťa pred škodlivými slnečnými lúčmi. Maximálny náklad nákupnej tašky je 10 kg.

Trojkolka výrobcu smarTrike má pevnú kovovú konštrukciu a robustnú stavbu. Poskytuje maximálne pohodlie pre každého rodiča, ktorý rád spája príjemné s užitočným. Vybrať sa tak môžete s dieťaťom na prechádzku, a zároveň do obchodu na nákup. Vyberte si zo širokej ponuky detských trojkoliek v našom internetovom hračkárstve.

Odporúčané produkty