Trojkolka pre deti Sofia Prvá Be Move

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť trojkolku


SM444372 trojkolka pre deti Sofia Be Move je vhodná pre deti od 10 mesiacov.

Detská trojkolka Sofia Be Move, je prevedená v krásnych ružovo-fialových farbách s obrázkom z rozprávky. Vpredu na riadidlách je pekný doplnok- rozprávkový motív Sofia, ktorý očarí každé dievčatko, ktoré ju má v obľube. Trojkolka pre deti je dizajnovo jedinečná, doplnená krásnou farebnou variáciou fialovej a ružovej farbyDetská trojkolka vás milo prekvapí sviežimi farbami, ktoré podporujú fantáziu a tvorivosť dieťaťa.

Trojkolka pre deti Sofia Prvá ružová

Detská trojkolka s motívom rozrprávky Sofia je skvelý nielen vianočný darček pre vaše dievčatko.

Francúzska spoločnosť Smoby je dlhoročným výrobcom kvalitných detských hračiek, ktoré spĺňajú najprísnejšie európske kritéria kvality, odolnosti a zároveň majú jedinečný dizajn, ktorý v sebe nesie francúzsku dokonalosť, šarm, a precíznosť. Detská trojkolka Be Move Sofia spĺňa všetky požiadavky najnáročnejšieho zákazníka.

Je to krásna a kvalitná trojkolka, ktorá si získa priazeň vás i vašej malej ratolesti. Jazda na detskej trojkolke okrem veľkej zábavy a dobrodružstva pomáha deťom s rozvojom svalstva a pohybovej sústavy, čo priaznivo pôsobí na jeho rast. Rozmery trojkolky sú 68*52*52 cm. Vyberte si zo širokej ponuky nášho internetového hračkárstva už dnes.

Odporúčané produkty