Trojkolka pre deti Star Blue Touch Steering

1 hviezdička2 hviezdičky3 hviezdičky4 hviezdičky5 hviezdičiek (priemerne: 5,00 z 5)
Loading...
Chcem kúpiť trojkolku


ST6752502 modro-červená detská trojkolka Touch Steering je vhodná pre deti od 10 mesiacov.

Detská trojkolka Touch Steering Star Blue, je krásna a farebná trojkolka, vhodná pre deti od 18 mesiacov. Trojkolka pre deti 4v1 sa prispôsobuje veku vášho dieťaťa a rastie spolu s ním. Unikátna Touch Steering technológia umožňuje pohodlné ovládanie trojkolky, ktoré je ladné a jednoduché ako ovládanie detského kočíka.

Pohodlná detská trojkolka má unikátny námornícky dizajn, ktorý je nadčasový, a vhodný pre dievčatko alebo chlapčeka. Slnečná clona detskej trojkolky chráni dieťa pred nebezpečným slnečným žiarením, a jednoducho sa dá nastaviť podľa potreby a uhla svetla. Smart Trike Star Blue má kvalitné dvojité gumené kolieska, ktoré majú tichý chod, a vďaka dvojitému vstrekovaniu skvelo sedia na ceste.

Detská trojkolka Star Blue smarTrike

Detská trojkolka smarTrike v krásnom námorníckom štýle vás osloví krásnym dizajnom.

Detská trojkolka je vhodná pre deti od 10 mesiacov až do 3 rokov. Izraelská spoločnosť smarTrike je popredným výrobcom trojkoliek pre deti a s miliónmi predaných trojkoliek je svetovým lídrom v inováciách a nových technológiách, ktoré robia život rodičov s dieťaťom jednoduchšími. Vyberte si zo širokej ponuky detských trojkoliek v našom internetovom hračkárstve.

Odporúčané produkty