Detsketrojkolky.sk > Detské trojkolky

Detské trojkolky

V našej ponuke internetového obchodu s hračkami nájdete skvelé detské trojkolky od spoločnosti smarTrike. Vaše deti majú radosť s pohybu. Trojkolka od smarTrike môže byť ich skvelým spoločníkom. Sú bezpečné a pohodlné. Tú zabezpečujú sedánka, bezpečnostný pás a vy už sa o svoje dieťa nemusíte báť.

O trojkolkách smarTrike

Založené v minulej dekáde, z ktorej postupne značka rástla a stala sa medzinárodnou spoločnosťou poskytujúcou produkty pre jazdenie pre rodiny po celom svete. Zameriava sa na nové tehcnológie a invoácie, ktorá prináša  v rámci svojich riešení pre každý krok dieťaťa. Od  odrážadiel až po trojkolky.

Bezpečnosť pre detské trojkolky a zariadenia na jazdenie bola vždy prvoradou a smarTrike produkty patria k tým najpevnejším a najbezpečnejším. Testy produktov bývajú medzinárodné a naše trojkolky spĺňajú štandardy , ktoré posúvajú bezpečnosť na najvyššiu úroveň.

Trojkolka Spark Blue smarTrike
Trojkolky smarTrike rastú spolu s vašimi deťmi.

Jazdenie na trojkolke nie je len zábava pre deti, ale je to súčasť fyzického a emocionálneho rozvoja dieťaťa. Náš dizajn prepojený s tehcnológiou umožňuje deťom objavovať, skúšať  a vylepšovať tak nie len samotnú jazdu, ale množstvo iných schopností. Spoločnosť smarTrike drží množstvo patentov a teda aj výsledok v podobe kvality stojí za to. Detské trojkolky od nich vyhrali niekoľko cien v svojej kategórii.

Navigácia