Detsketrojkolky.sk > Video detské trojkolky

Video detské trojkolky

Detské trojkolky smarTrike

Detské trojkolky smarTrike milujú deti okolo celého sveta. Vďaka patentovanej technológii touch steering môžete dotykom ovládať smer jazdy vášho dieťaťa. V ergonomicky tvarovaných sedadlách sa vaše deti budú cítiť mimoriadne pohodlne a zároveň sa naučia správne sedieť. Trojkolky sú vhodné pre deti už od 10 mesiacov. Spočiatku môžete trojkolku využívať ako kočík a časom môžete odmontovať jednotlivé časti a dopriať vášmu nezbedníkovi radosť z jazdy.

Detská trojkolka Smoby Baby Driver

Video o tom ako narábať s trojkolkou Baby Driver od spoločnosti Smoby. Detská trojkolka Smoby Baby Driver s odnímateľnými komponentami sa dá modifikovať podľa potrieb vášho dieťaťa. Trojkolka je skvelým spoločníkom pre vaše dieťa a pomáha mu rozvíjať pohybové schopnosti už od útleho veku. Spolu si užijete veľa zábavy.

Detská trojkolka Smoby Baby Balade

Trojkolky Baby Balade spájajú unikáty dizajn, perfektnú funkcionalitu a pohodlie. Deti môžu na týchto trojkolkách jazdiť už od 10 mesiacov. Starostlivé mamičky určite potešia bezpečnostné prvky, ako ohrádka, pás a slnečná clona. Jazdu najmenších detí môžete ovládať praktickou riadiacou rúčkou, ktorú neskôr odmontujete. Trojkolka rastie s vašimi deťmi až do troch rokov.

Ktorá farba sa páči najviac vášmu drobcovi? Viac parádnych trojkoliek od renomovaných výrobcov smarTrike a Smoby nájdete v ponuke nášho hračkárstva Mackoviahračky.sk

Navigácia